מקומות האירוח הטובים בעולם על פי Booking.com

מקומות האירוח הטובים בעולם. המספרים. חברת Booking.com מודיעה היום על פרסי Traveller Review Awards 2021 בהם זכו יותר ממיליון שותפים מ-220 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם.

מהם מקומות האירוח הטובים בעולם?

אמסטרדם, 19 בינואר 2021. אחרי שבחנה יותר מ-130 מיליון חוות דעות מהימנות של אורחים. מודיעה Booking.com כי היא מעניקה 1,147,344 פרסים במסגרת Traveller Review Awards 2021.

המטרה היא לתת את מלוא הכבוד וההערכה לשותפים מ-220 מדינות וטריטוריות. שהפכו את חוויית התיירות של המטיילים והמטיילות לבלתי נשכחת. בין אם הלקוחות האלה הזמינו מקום אירוח. רכב להשכרה או מונית מ/אל שדה התעופה.

חלוקת הפרסים מתבצעת זו השנה התשיעית. כשהפעם יש מגוון רחב במיוחד של זוכים וזוכות. זו הוכחה אמיתית למסירות ולנחישות שהפגינו ספקי התיירות שהצליחו להעניק חוויית תיירות מדהימה בכל פינה של העולם, בשנה שהייתה מאתגרת במיוחד עבור כל התעשייה. בין הזוכות והזוכים הרבים שאפשר לציין לטובה נכללים 3,019 מישראל.

מקומות האירוח הטובים בעולם. מה היעדים המזמינים ביותר בעולם?

בהשראת שלל מקומות האירוח שזכו ב-Traveller Review Award ב-2021. Booking.com חושפת את עשרת האזורים המצטיינים בעולם בכל הקשור לחוויית אירוח. ביעדים האלה. המטיילות והמטיילים יוכלו ליהנות מאירוח נעים וידידותי ברגע שרק יוכלו שוב לנסוע ולטייל.

את העשירייה פותח מחוז טייטונג (טאיוואן). ולאחריו ברשימה מופיעים פרשוב (סלובקיה). אוסטריה עילית (אוסטריה). טזמניה (אוסטרליה). קטנברי (ניוז זילנד). נובה סקוטיה (קנדה). צ'ובוט (ארגנטינה). מחוז או'היגינס (צי'לה). אייווה (ארצות הברית) ומינאס ז'ראיס (ברזיל). רשימת היעדים הזו מוכיחה שאפשר למצוא מקומות אירוח איכותיים וטובים בכל פינה בעולם.

בתים, דירות ומקומות אירוח ייחודיים עדיין הכי פופולריים

אם בוחנים את רשימת הזוכים העולמית של 2021 לפי סוג מקום אירוח. רואים שהמלונות נשארו במקום השני בכמות הזכיות. זו השנה הרביעית ברציפות. ארבעה מתוך חמישה זוכים הם מקומות אירוח ייחודיים: דירות (עם 484,243 זכיות). מלונות (עם 175,748 זכיות). בתי נופש (עם 123,145 זכיות). בתי הארחה (עם 94,003 זכיות), ו-B&B‎ (עם 78,903 זכיות).

נתון נוסף מראה, כי 30% מסך כל ההזמנות החדשות ברבעון השלישי של 2020 היו למקומות אירוח אלטרנטיביים, מה שמצביע על הביקוש הגדול לסוגי האירוח הללו.

מקומות האירוח הטובים בעולם. ספקי התחבורה לא נותרו מחוץ לדירוג

השנה הוענקו פרסים ל-2,100 נקודות השכרת רכב שמופיעות ב-Booking.com. המציעה רכבים להשכרה ב-160 מדינות ברחבי העולם. נקודות האיסוף המובילות מבין כלל הזוכים בעולם כוללות את: נמל התעופה קרייסטצ'רץ' (ניו זילנד), נמל התעופה קולנגאטה גולד קוסט (אוסטרליה), נמל התעופה פוקט (תאילנד), נמל התעופה קווינסטאון (ניו זילנד), נמל התעופה הבינלאומי אורלנדו (ארצות הברית), נמל התעופה טנריף צפון (ספרד), נמל התעופה סלוניקי (יוון), נמל התעופה סנטוריני (יוון), נמל התעופה פאפוס (קפריסין) ונמל התעופה לרנקה (קפריסין).

גם השירות של המוניות בשדות התעופה זכה להערכה, כאשר ניתן לקבל שירותי מוניות מ/אל שדה התעופה ביותר מ-800 יעדים ברחבי העולם. 2,830 נהגים (מ-18 ספקים שונים) זכו השנה בפרס Traveller Review Awards.

"אנשים נוסעים פחות ומטיילים בתדירות נמוכה יותר, אז לכל נסיעה יש משמעות גדולה מבעבר. לכן, חשוב יותר מתמיד לציין לשבח את השירות המצוין שהזוכים והזוכות של Traveller Review Award נתנו לאורך השנה שחלפה, שבהחלט הייתה שנה יוצאת דופן", אמר אריין דייק, סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל השיווק ב-Booking.com.

"המשימה שלנו היא לעזור לכולם לחוות את העולם, והשותפים שלנו לוקחים חלק מאוד משמעותי במשימה הזו כשהם מציעים חוויות מדהימות למטיילים ולמטיילות. אני יודע שעם המסירות, שיתוף הפעולה והתשוקה שלהם, נוכל להחזיר יחד את ענף התיירות למסלול. ככל שיעבור הזמן נעזור ליותר ויותר אנשים לגלות מחדש את העולם היפהפה שלנו".

מקומות האירוח הטובים בעולם
כיכר היונים בברצלונה. צילום עמיעד טאוב

.

4 טיפים לרכישה נכונה של ביטוח נסיעות לחו"ל

כפי שכולכם בוודאי כבר יודעים, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא נושא מורכב במידה ולא מכירים את מגוון הדרכים להוזיל את עלויות הביטוח וליהנות מהעלות האטרקטיבית ביותר.

מסעדות בוינה שאתם חייבים לבקר

וינה היא אחת מהערים האהובות ביותר על תיירים מכל רחבי העולם, ויש שיגידו כי מדובר על אחת הערים היפות ביותר מבין כל הבירות האירופאיות. מדובר

להזמנת חופשה

מקומות האירוח הטובים בעולם על פי Booking.com

4 טיפים לרכישה נכונה של ביטוח נסיעות לחו"ל

כפי שכולכם בוודאי כבר יודעים, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא נושא מורכב במידה ולא מכירים את מגוון הדרכים להוזיל את עלויות הביטוח וליהנות מהעלות האטרקטיבית ביותר.

מסעדות בוינה שאתם חייבים לבקר

וינה היא אחת מהערים האהובות ביותר על תיירים מכל רחבי העולם, ויש שיגידו כי מדובר על אחת הערים היפות ביותר מבין כל הבירות האירופאיות. מדובר

להזמנת חופשה